Акція! При реєстрації до 31-07-2022 Вас чекають приємні бонуси
×

Про проект Bazzilla

Bazzillа - перший в Україні сервіс прямих поставок товарів, який забезпечує весь цикл продажу, від надання товарів інтернет-магазинах до обробки замовлень. Проект надає власникам інтернет-магазинів найкращі умови за асортиментом і цінами, а постачальникам - вигідні інструменти для збільшення збуту. Bazzillа дає можливість гарантовано заробляти без початкових вкладень.

Реєструючись на нашій платформі, ви отримуєте доступ до безлічі постачальників і широкому асортименту товарів, які ви зможете легко реалізувати за системою дропшіппінг. Проект Bazzilla скорочує відстань між покупцем і постачальником. І чим більше учасників в нашій системі, тим вигідніше кожному з них.

Bazzillа - це просто і надійно

Перевагами платформи Bazzilla.com.ua як найбільшого агрегатора постачальників виступає постійне розширення товарного асортименту. Вибір продукції, яку пропонує Bazzilla, настільки широкий, що включає майже всі категорії споживчих товарів, починаючи з дитячих іграшок і посуду і закінчуючи брендовим одягом і новинками електроніки.

Сервіс забезпечує вигоду від прямих поставок всім учасникам: постачальникам - стабільний збут, інтернет-магазинах - привабливий бізнес, а покупцям - низькі ціни. Bazzilla не ставить ніяких обмежень, а тільки відкриває для вас всі необхідні інструменти для збільшення ваших доходів способом прямих поставок.

Продавайте так, як Вам зручно, створюйте свої інтернет-магазини і насолоджуйтеся привабливими цінами без накруток! Оцініть простоту і надійність сервісу на своєму досвіді.