Акція! При реєстрації до 31-07-2022 Вас чекають приємні бонуси
×

B2B маркетплейс

e-commerce платформа для Вашого бізнесу

1971

категорій

6846

брендів

514440

товарів

Bazzilla пропонує постачальникам товарів можливість збуту продукції за системою «drop shipping» - прямі продажі через інтернет-магазини, аукціони та інші, найбільш відвідувані торгові інтернет-ресурси в Україні та СНД.

Клиенты Bazzilla - владельцы интернет магазинов имеют доступ к централизованному каталогу товаров, через который осуществляются прямые продажи. Данный каталог содержит полную информацию о предлагаемых товарах с возможностью ее экспорта в магазины.

B2B маркетплейс
Як це працює?
B2B маркетплейс - це модель реалізації товарів, при якій постачальники упаковують і відправляють товари безпосередньо вашому покупцеві.
Bazzilla. Як це працює?
Маркетплейс B2B товарів - це "бомба" в інтернет бізнесі. Ви шукаєте покупця, розміщуючи інформацію про товар у себе в інтернет-магазині. Замовлення і оплату передаєте постачальнику, який сам піклується про упаковку, зберігання та пересилання товару покупцеві.
Наші переваги
 • Широкий асортимент
  Отримайте доступ до більш ніж 300 тисячам товарів від самих надійних постачальників України за оптовими цінами в роздріб.
 • Прямі поставки
  Немає необхідності в логістиці товарів. Постачальники самі упаковують і відправляють товари Вашим покупцям від імені Вашого магазину.
 • Мінімальні витрати
  Відсутність товарного запасу і складу. Ви купуєте у постачальників тільки ті товари, які були замовлені Вашими покупцями.
 • 100% сумісність
  Експортуйте обрані товари в будь-які інтернет-магазини, аукціони та інші торгові майданчики, без обмежень.

Маркетплейс B2B товарів

— найлегша і безпечна форма продажів в інтернеті

 • Для отримання стабільного доходу Вам не потрібні ні торговельні приміщення, ні товарні запаси, ні своя логістична база
 • Ваша прибуток - різниця між оптовою ціною постачальника і ціною продажу клієнту
Маркетплейс B2B товарів в Україні

У європейському інтернеті дропшіппінг вже набув значного поширення. Україна відноситься до тих країн, де така модель торгівлі починає швидко набирати обертів. Це не вимагає значних вкладень, тому що розрахунки з постачальниками проводяться після отримання оплати товару від клієнта. Необхідні інструменти - це комп'ютер та інтернет, щоб розміщувати товари і оформляти замовлення. А так як Ви не зберігаєте товари на складі, Ви не залежите від цінових коливань.

Відкриваючи свій магазин в інтернеті, Ви купуєте найширше поле збуту. Це робота не на виробника, а на себе! Плюс ви отримуєте свободу пересування. Перебуваючи де завгодно, робити такий бізнес легко і реально!

Приклади продажів
Інтернет-магазин в 3 кліка

Якщо у Вас немає свого інтернет-магазину - не проблема. Зареєструвавшись, Ви зможете у нас відкрити повноцінний інтернет-магазин і відразу ж наповнити його вибраними з більш ніж 300 000 товарами. Почніть продавати товари вже сьогодні. Більш детально з цією можливістю можна ознайомитися тут.

Про проект

Проект Bazzilla - це перший на українському ринку сервіс прямих поставок товарів від провідних постачальників України, який здійснює повний цикл роботи даної моделі, від експорту товарів в інтернет-магазини, до формування і обробки замовлень.

Проект надає власникам інтернет-магазинів найкращі умови за асортиментом і цінами, а постачальникам - вигідні інструменти для збільшення збуту. Bazzillа дає можливість гарантовано заробляти без початкових вкладень.

Bazzilla. Про проект
Постачальникам

Для реалізації товарів в каталозі Bazzilla прочитайте умови співпраці.

Або надішліть свій прайс-лист товарів в форматі YML (Yandex Market Language) з оптовими цінами на email: suppliers@bazzilla.com.ua

Або зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку

Відгуки
Значно збільшив асортимент товарів свого магазину, в перший же місяць це відбилося на збільшенні продажів. Дякую
Олексій Ладигін PosudaMarket.com.ua
Користуюся сервісом два тижні, вже пішли продажі з олх та skylots.org. Більше 10-ти замовлень прийшли покупцям без затримок, від 2 до 4 днів. Спасибі за оперативність!
Ігор Кузнєцов
Зібрала новий магазин на движку magento повністю з товарів bazzilla, замовлення пішли на протязі тижня після індексації пошуковими системами, без будь-якої розкрутки.
Наталя Кравченко
Контакти

Юр. адреса:
вул. Шевченко, буд. 20, оф. 203.


Телефон:

+38 (093) 625-55-01
+38 (099) 625-55-01


Час работи:

С 10-00 до 18-00, вихідні дні: субота, неділя, святкові дні

Читати далі