Акція! При реєстрації до 31-12-2021 Вас чекають приємні бонуси
×

Умови використання

Сайт Bazzilla.com.ua надає послуги на умовах, описаних в цьому документі. Користувацька угода може бути змінена без попереднього повідомлення. Моментом укладення цього користувальницької угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом. Справжнім користувачі підтверджують свою згоду з усіма умовами Користувальницької угоди.

Опис послуг

Bazzilla.com.ua надає послуги, що дозволяють користувачам реєструватися і створювати на сайті облікові записи. Після реєстрації на Bazzilla.com.ua користувач отримує доступ до розділу сайту «Особистий кабінет», в якому він може опублікувати інформацію про представленої їм компанії: контактну інформацію; отримати інформацію про товари і послуги, що пропонуються компанією; іншу інформацію про компанію.

Вартість послуг

Реєстрація та створення на сайті облікового запису, доступ до розділу сайту «Особистий кабінет» здійснюється безкоштовно. Додаткові послуги надаються за плату, розмір якої встановлюється Адміністрацією Bazzilla.com.ua на умовах опублікованих в розділі «Оплата послуг».

Обов'язки користувача

При реєстрації Ви зобов'язані надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованим в формі реєстрації і в формах в розділі сайту «Особистий кабінет», і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. У разі надання невірної інформації, Bazzilla.com.ua має право призупинити або скасувати Вашу реєстрацію і припинити надання послуг. Чи не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб надання послуг та / або можливості сайту Bazzilla.com.ua з метою, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення закону. Чи не здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу сайту Bazzilla.com.ua, є його недобросовісним використанням.

Обмеження на вміст

Публікація інформації на сайті Bazzilla.com.ua повинна відбуватися в повній відповідності з Правилами розміщення інформації на сайті Bazzilla.com.ua. Адміністрація Bazzilla.com.ua не провадить обов'язкової перевірки розміщується пользователемі інформації. Адміністрація Bazzilla.com.ua не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при реєстрації або розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим. Адміністрація Bazzilla.com.ua не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на Bazzilla.com.ua, включаючи їх відтворення і поширення, здійснені як в рамках Bazzilla.com.ua, так і іншими можливими способами. Вся розміщена на сайті інформація вважається власністю розмістили її користувачів до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі Bazzilla.com.ua не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами і несуть повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.

Обмеження відповідальності

Послуги на сайті Bazzilla.com.ua надаються «як є ». Адміністрація Bazzilla.com.ua не гарантує збереження профілю користувача, сайту користувача і розміщеної користувачем на Bazzilla.com.ua інформації. Користувачам платних пакетів послуг Адміністрація Bazzilla.com.ua гарантує періодичне збереження (резервування) інформації, розміщеної користувачем на сайті. Адміністрація Bazzilla.com.ua докладає всіх зусиль для збереження інформації, розміщеної користувачами платних пакетів, але не гарантує її збереження в разі настання форс-мажорних обставин. Адміністрація Bazzilla.com.ua не провадить перевірку розміщеної інформації, не несе відповідальності за відповідність інформації до законодавства України. Ви повністю розумієте і погоджуєтеся з тим, що:

Адміністрація Bazzilla.com.ua залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної користувачами платних пакетів без попередження, в разі:

Для користувачів безкоштовних пакетів послуг Адміністрація Bazzilla.com.ua має право заблокувати доступ до інформації розміщеної користувачем на власний розсуд, надавши користувачу мотивоване обгрунтування.

Платні послуги

Платні послуги надаються на умовах оферти на надання послуг.

Оферта на надання послуг клієнта
Оферта на надання послуг постачальника