Акція! При реєстрації до 31-07-2022 Вас чекають приємні бонуси
×

Наші постачальники

Компанія Bazzilla перша в Україні почала використовувати інноваційну бізнес-модель в електронній комерції, яка пропонує послугу дропшиппінга.

Ми залучили до співпраці понад 80-и партнерів, які надали клієнтам компанії більше 55-и тисяч товарів повсякденного попиту. З кожним днем ця цифра зростає, так як сучасні постачальники товарів розуміють, що за допомогою сервісу прямих поставок вони зможуть досягти стабілізації і збільшення збуту.

Постачальники представлені на нашій платформі більш ніж 2-ма тисячами брендів, серед яких такі торгові марки і категорії:

Посуд:
BergHOFF, Vinzer, Bergner, Kaiserhoff, Neman, Bohemia, Luminarc, Vincent, Pasabahce

Техніка для дому:
Ariston, Bosch, Saturn, First, Nord, Elbee, Scarlett, Vaillant

Дитячі товари:
Fancy, Bambi, Chicco, Bebetto, Hasbro, Geoby, Dream Makers, Lego, Расти Малыш

Одяг та взуття:
Alexx Bell, Ample, Leber&Hollman, Crosby, Cavalli, Берегиня, O'Hara, Baby Line и т.д.

Завдяки розміщенню своїх товарів на Bazzilla, на новий рівень продажів виходять як великі, так і дрібні компанії-постачальники. Київ, інші міста України та інші країни розширюють наш каталог постачальників, який на сайті Bazzilla збільшується щодня. Чітку організацію доставки товару до споживачеві забезпечують саме постачальники. Україна тепер теж в числі тих країн, де продавці (в Зокрема, інтернет-магазини) отримують доступ до колосального вибору товарів, інформації про них на будь-якому етапі угоди, що сприяє ефективній співпраці.

Оновлення залишків і асортименту товарів відбувається щодня. Ми працюємо з найвідомішими світовими брендами в більшості сфер виробництва і поставки товарів.